fbpx

UFW: тренди ювілейного тижня моди, які ви могли пропустити

UFW: тренди ювілейного тижня моди, які ви могли пропустити

6 лютого закінчився Ukrainian Fashion Week 25. Нові імена та обличчя, спогади 50 сезонів модних показів супроводжували нас протягом чотирьох днів. Підбиваємо модні підсумки українського тижня моди. Ми зібрали головні тренди з подіуму, які можна і потрібно випробувати вже зараз.

Прозорі тканини

Тепер демонструвати нову білизну не лише сексуально, а й вишукано. Головне підібрати правильну прозору сукню з колекцій Gasanova, Iryna DIL, ZVOLI, Darja Donezz і не лише.

Пір’я

Повітряне, пишне та кольорове пір’я — шалений тренд вже декількох років, який все ще не полишає позицій. На подіумі UFW ми знову бачимо пір’я на рукавах, спідницях, штанах та взутті у колекціях Gasanova, Lallier, CHUPRINA та інших.

Блискітки та каміння

Посилаючись на бренд Gasanova та Lallier, надихаємося образами 1920-тих років, де любов жінок до каміння тільки зміцніла. Сьогодні цей тренд плавно перетікає з вечірніх образів в кежуал, як у HEART RATE, і нагадує, що неймовірно виглядати можна будь-коли.

Спідниця міді

Універсальні міді-спідниці цього сезону комфортно почуваються у поєднанні з оверсайзом, класичними піджаками та прозорими блузами. Елегантна деталь гардеробу VOROZHBYT&ZEMSKOVA, JULIYA KROS та Darja Donezz, яка завдяки високому вирізу по нозі чудово підійде і для вечірніх виходів.  

Спорт

Спорт продовжує залишатися улюбленим трендом сезонів. Бренд HEART RATE відкрив ювілейний тиждень моди яскравою колекцією спортивних образів, в яких закріпилися жіночність та маскулінність. Більш лаконічні та стримані, але з таким же розслабленим вайбом, були моделі і у брендів MALVA FLOREA та VOROZHBYT&ZEMSKOVA.

Яскраві кольори

Колекції HEART RATE, LEM, ZVOLI та інші ламають стереотипи та додають більше кольору до повсякденних речей. Не потрібно чекати весни, щоб зміксувати неоновий з сірим. Ну або неоновий з неоновим!

Принти

Продовжуємо досліджувати модні тенденції Ukrainian Fashion Week 25. На черзі модні принти та візерунки від брендів LEM, DARJA DONEZZ, ZVOLI. Для чого обирати щось одне, якщо клітинка, горошок чи смужка чудово перетинаються на одній тканині. 

Оксамит

Оксамит — був одним із наймодніших матеріалів минулого року і ми щасливі, що дизайнери переносять його в новий сезон. Бренди Iryna DIL та KRISTINA LAPTSO демонструють, наскільки вишуканим та ошатним може бути лук, якщо додати до нього оксамитові бліки.

Cірий

Для тих, кого яскраві кольлори засліплюють, дизайнери пропонують не зраджувати універсальній сірій палітрі. Очевидно, що вона може бути зовсім не нудною, якщо робити ставку на різномаїття текстур. Беремо на олівець образи з колекцій VIKTORANISIMOV, HEART RATE та VOROZHBYT&ZEMSKOVA.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59