fbpx

UFW: Public Talk за участі Івана Фролова та Лілі Літковської

UFW: Public Talk за участі Івана Фролова та Лілі Літковської

Третій день ювілейного Ukrainian Fashion Week почався із public talk засновниці бренду LITKOVSKAYA Лілі Літковської та засновника бренду FROLOV Івана Фролова. Інтерв’юерами та одночасно героями розмови стали COO Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська і fashion-журналіст, екс-редактор ELLE Роман Тимофеєв.  

Вже 50 сезонів поспіль Ukrainian Fashion Week збирає у своїх стінах спільноту модних шанувальників та відкриває таланти дизайнерів. І сьогодні учасники, які на власні очі спостерігали за становленням української моди, поділилися своїми спогадами, теплими історіями про перші шоу, перемоги та поразки. Не обійшли стороною і думки про майбутнє модної індустрії та про долю тижня моди.

UFW: Public Talk за участі Івана Фролова та Лілі Літковської 1

Як вирішили стати дизайнерами

Ліля Літковська поділилася, що в дитинстві уявлення не мала про те, хто такий дизайнер одягу. Їй безмежно подобалося створювати щось із тканин, а враховуючи, що чотири покоління її родини були пов’язані  із одягом (хтось був кравцем, хтось мав невелику фабрику), вона завжди спостерігала та вчилася ремеслу. Часто їй навіть забороняли близько підходити до майстерні, тому що вона відразу щось конструювала та перекроювала. 

Ліля ніколи не уявляла себе у світі моди, завжди робила те, що любила, а з часом її шлях привів до особистого бренду.

Іван Фролов, навпаки, ніколи сумнівався, що стане дизайнером одягу. Він з дитинства слідкував за показами відомих кутюр’є та уявляв, як колись моделі будуть демонструвати його витвори мистецтва. “Коли ти знаєш, що це твоє покликання, ти не думаєш про шоу, ти просто хочеш створювати одяг. Ти трішки одержимий своєю професією. Все, що тобі потрібно, це щось під руками, щоб намалювати, заколоти, закріпити, або зшити”, — ділиться дизайнер. 

Найперше знайомство з Fashion Week

Історія Івана Фролова надихає, тому що його перше знайомство з тижнем моди — це показ бренду LITKOVSKAYA 2009 року. 

UFW: Public Talk за участі Івана Фролова та Лілі Літковської 2

Він дістав пропуск від подруги, яка брала участь у показі, оминув охорону та в останні 10 секунд потрапив до зони подіуму. Так він здійснив свою мрію. 

Ліля Літковська зізналася, що перша зустріч з Ukrainian Fashion Week — це завжди цікаве випробування. Вона сміється й згадує, як приходила на перші покази з камерою знайомого фотографа та розповідала, що знімає для портфоліо. Все, аби доторкнутися до мрії. 

Чи планують повернутися на тиждень моди

Два представники найуспішнішого покоління безмежно вдячні Ukrainian Fashion Week за підтримку. “Це витоки, це той ґрунт, без якого неможливо там, де ми продовжуємо творити”, —  відповідає Ліля Літковська. — “Я бажаю, щоб тиждень моди процвітав! Щоб народжувалися нові таланти, які будуть розвивати fashion в Україні.”

Іван Фролов запевнив, що взагалі не відчуває, що бренд FROLOV та Ukrainian Fashion Week втрачають зв’язок. Кожен сезон — це нова форма та трансформація, і він переконаний, що ще не одне шоу пройде у стінах Мистецького Арсеналу. 

UFW: Public Talk за участі Івана Фролова та Лілі Літковської 3

Щодо майбутнього, дизайнери переконані, що діджитал та нові формати відберуть собі частину візуалізації. Проте живі шоу та емоції, які підкорюють серця людей будуть існувати і розвиватися. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59