fbpx

У Японії вже через три роки з’явиться літаюче таксі

У Японії вже через три роки з’явиться літаюче таксі

У той час як деякі компанії лише в теорії уявляють, як і коли можливо запустити літаюче таксі, уряд Японї вже демонструє у цій справі гідний прогрес. Адже вже через декілька років в країні ця фантастична мрія має здійснитись.

Інвестувати в подібний проект японський уряд вирішив для того, що вирішити транспортні проблеми у великих містах. Для цього чиновники об‘єднали зусилля із стартапом SkyDrive, який обіцяє представити перші літаючі автомобілі вже через три роки. А перше випробування такого транспортного засобу було проведено ще в грудні минулого року.

У Японії вже через три роки з’явиться літаюче таксі 1

«Ми розглядаємо можливість запуску служби повітряного таксі у великих містах — Токіо чи Осаці. Спочатку польоти будуть здійснюватись над морем, адже дуже ризиковано літати над людьми», — заявив генеральний директор SkyDrive Томохіро Фукузава. Також він зазначив, що вже через 30 років японці зможуть пересуватись між районами мегаполісів за 10 хвилин.

У Японії вже через три роки з’явиться літаюче таксі 2

До речі, ця розробка значно відрізняється від багатьох інших подібних проектів. Автомобіль SkyDrive є найменшим літаючим таксі, а на парковці він займає стільки місця, як дві звичайних машини. Працює прототип на акумуляторах, а завдяки пропелерам він здатен пересуватись із швидкістю 100 км/год та долати десятки кілометрів на одному заряді.

У Японії вже через три роки з’явиться літаюче таксі 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59