fbpx

У Версальському палаці відкрився готель

У Версальському палаці відкрився готель

ВІдтепер відвідати роскішну пам’ятку архітектури можна не тільки у рамках екскурсії, адже на територіїї колишньої резиденції монарших осіб Франції відкрили готель. Називається він Airelles Château de Versailles, Le Grand Contrôle, а за ніч тут доведеться віддати чималу сумму.

Розмістився готель в трьох відомих історичних будівлях резиденції — Pavillon des première centre marches, Le Petit Contrôle і Le Grand Contrôle. Всі вони були зведені за бажанням Людовика XIV в кінці XVII століття. Всього у ньому передбачено 14 номерів, до кожного з яких закріплений власний дворецький.

У Версальському палаці відкрився готель 1

Гостям готелю доступно багато розваг: індивідуальні екскурсії по палацу, басейн і спа-центр, плавання на човнах, гольф, екскурсія дзеркальним залом із 357 експонатами та багато іншого. Також гості зможуть насолодитися класичною французькою кухнею в ресторані готелю від шеф-кухаря Алена Дюкасса. В меню ви знайдете такі вишукані страви, як фуа-гра та трюфелі.

У Версальському палаці відкрився готель 2

За добу перебування в готелі доведеться заплатити від 1 700 євро. Сюди входить персональний дворецький, що подає сніданок, можливість користуватися міні-баром, післяобідній чай і необмежений доступ до Версалю і Тріанон.

У Версальському палаці відкрився готель 3
У Версальському палаці відкрився готель 4
У Версальському палаці відкрився готель 5
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59