fbpx

У TikTok з’явилася можливість розмістити резюме і знайти роботу

У TikTok з’явилася можливість розмістити резюме і знайти роботу

Відтепер довге перебування у соціальних мережах може бути офіційно виправдано, адже у TikTok тепер можна не тільки втікти від реальності на кілька годин, а й знайти нову роботу. Саме таку можливіть тепер обіцяють надати розробники усім користувачам.

TikTok тестує інструмент для прийому на роботу, який дозволяє користувачам безпосередньо звертатися зі своїми відеорезюме у різні компанії. Проект орієнтований на студентів і випускників коледжів, а також на всіх молодих користувачів соцмережі.

В період з 7 по 31 липня в рамках програми «Резюме TikTok» заявки на вакансії у форматі відео прийматимуть мережа ресторанів Chipotle Mexican Grill, мережа роздрібної торгівлі Target, телепрограма WWE Superstar, інтернет-компанія Shopify, сам сервіс TikTok і багато інших компаній. Для цього необхідно використовувати хештег #TikTokResumes.

У TikTok з'явилася можливість розмістити резюме і знайти роботу 1

Резюме у TikTok будуть відкриті для подачі по 31 липня. Для тих, у кого довге резюме, TikTok надає можливість запису трихвилинного відео. Кандидатам рекомендують не вказувати особисту контактну інформацію, наприклад адресу електронної пошти або номер мобільного телефону.

Резюме у TikTok будуть відкриті для подачі по 31 липня. Для тих, у кого довге резюме, TikTok надає можливість запису трихвилинного відео. Поки програма під назвою TikTok Resumes буде працювати тільки в США.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59