fbpx

У Таїланді відкрили ресторан для тих, хто скучив за подорожами та літаками

У Таїланді відкрили ресторан для тих, хто скучив за подорожами та літаками

Будь-яка подорож — це нові враження, емоції та досвід, а тому не дивно, що обмеження польотів сильно відображається на нашому житті. Проте представники сфери туризму та громадського харчування вміють викрутитись, наприклад, пропонуючи фейкові подорожі чи круїзи в нікуди.

Ще одна розвага для тих, кому не вистачає літаків, з’явилась у Бангкоку. Щоб компенсувати частину збитків, отриманих під час пандемії, національний авіаперевізник Таїланду Thai Airways відкрив в своєму офісі ресторан, де кожен може відчути себе на борту літака.

У Таїланді відкрили ресторан для тих, хто скучив за подорожами та літаками 1

У інтер’єрі продумані всі деталі: потрапити до закладу можна лише справжнім трапом, при вході гостей зустрічають офіціанти в костюмах бортпровідників, а зал ресторану виконаний в стилістиці салону пасажирського літака. Більш того, для меблів використали запасні частини двигунів, вікон та інші деталі повітряного судна.

У Таїланді відкрили ресторан для тих, хто скучив за подорожами та літаками 2

В меню закладу представлені лише страви, що подаються на борту авіакомпанії. Тут можна спробувати як смажену яловичину у тайському стилі, так і спагетті карбонару. Також кожному відвідувачу надається посадковий талон, але вийти з салону, на жаль, доведеться у тому ж місті.

У Таїланді відкрили ресторан для тих, хто скучив за подорожами та літаками 3
У Таїланді відкрили ресторан для тих, хто скучив за подорожами та літаками 4
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59