fbpx

У США випустили ляльку Барбі на честь журналістки та суфражистки Іди Веллс

У США випустили ляльку Барбі на честь журналістки та суфражистки Іди Веллс

Американськая компанія Mattel, яка спеціалізується на виробництві іграшок Барбі, Hot Wheels, Монстр Хай та інших випустить ляльку на честь відомої темношкірої журналістки Іди Веллс.

«Барбі з гордістю вшановує неймовірну Іду Б. Веллс як модель для наслідування в нашій серії «Inspiring Women», присвяченій висвітленню героїв, які проклали шлях поколінням дівчат, щоб мріяти про велике та мати змогу змінити ситуацію.

У США випустили ляльку Барбі на честь журналістки та суфражистки Іди Веллс 1

Народившись у рабстві, Іда стала журналісткою, активісткою та суфражисткою, проливаючи світло на історії про несправедливість, з якою темношкірі люди стикалися протягом свого життя, і була співзасновником кількох організацій, включаючи NAACP (Національна асоціація сприяння прогресу кольорового населення).

Коли діти дізнаються про таких героїв, як Іда Б. Веллс, вони не просто уявляють собі краще майбутнє – вони знають, що мають силу втілити його в життя», – йдеться в офіційному Instagram компанії Mattel.

У США випустили ляльку Барбі на честь журналістки та суфражистки Іди Веллс 2

Іда Белл Веллс народилась в 1862 році за кілька місяців до видання Прокламації про звільнення рабів президента Лінкольна. Вона боролася з дискримінацією жінок та расизмом, входить до Національної зали слави жінок, у 2020 році Веллс була посмертно удостоєна Пулітцерівської премії. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59