fbpx

У Швеції з’явився магазин, ціни в якому залежать від вуглецевого сліду

У Швеції з’явився магазин, ціни в якому залежать від вуглецевого сліду

Про те, що потрібно уважніше ставитись до проблем екології, знають усі, але не всім знайомі конкретні правила. Для того, аби навчити покупців споживати продукти відповідально, у Швеції відкрився унікальний магазин.

Місцева продуктова компанія Felix на два дні відкрила в Стокгольмі поп-ап-магазин The Climate Store, де ціни на продукти залежать від їх вуглецевого сліду. Чим він більше, тим вище буде вартість.

Всі продукти в магазині отримали «вуглецеве маркування», а для покупців розробили спеціальну валюту — «еквіваленти вуглекислого газу» CO2e. Власники The Climate Store зазначають, що в тиждень кожен відвідувач повинен витратити не більше 18,9 кг CO2е.

У Швеції з'явився магазин, ціни в якому залежать від вуглецевого сліду 1

«Ми знаємо, що одні тільки цифри не мають сенсу для споживачів. Щоб надати їм сенс, ми створили кліматичну шкалу, яка чітко показує поточне середнє значення і який кліматичний слід є низьким», — розповів менеджер з маркетингу компанії Томас Шебер.

У Швеції з'явився магазин, ціни в якому залежать від вуглецевого сліду 2

До речі нещодавно Felix спільно з Carbon Trust проводили опитування серед покупців. Виявилося, що дві третини європейців підтримують введення вуглецевого маркування продуктів. Проте, жоден уряд поки не зробив її обов’язковою.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59