fbpx

У Шотландії продають замок за 1 фунт

У Шотландії продають замок за 1 фунт

Нерухомість завжди пов’язана із великими інвестиціями, але бувають ситуації, коли отримати нову оселю можна майже безкоштовно. Минулого року придбати будинок за 1 євро можна було в Італії, а тепер спеціальна пропозиція надійшла із Шотландії.

Замок Кінлох, розташований в Шотландії на острові Рам, продається всього за 1 фунт стерлінгів (37 грн). Однак є один вагомий нюанс — на ремонт майбутньому власнику доведеться витратити близько 20 мільйонів фунтів стерлінгів.

Замку Кінлох вже 120 років. Це улюблена нерухомість принца Чарльза. Він планував провести реставрацію замку, але так і не встиг це реалізувати. Тепер організація NatureScot, якій належить будівля, шукає для нерухомості нового власника. Ним може стати приватна особа, благодійний фонд або приватна компанія, які пообіцяють провести капітальний ремонт будівлі.

У Шотландії продають замок за 1 фунт 1

Приблизна вартість робіт — € 23,6 мільйона. Крім реставрації замку потрібно також відреставрувати «Оркестріон» — рідкісний музичний пристрій, який імітує гру симфонічного оркестру. NatureScot сподівається, що новий власник Кінлоха буде популяризувати не тільки замок, але і острів Рам, зробивши його популярною локацією для мандрівників.

У Шотландії продають замок за 1 фунт 2
У Шотландії продають замок за 1 фунт 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59