fbpx

У Празі відкрили готель для людей, що хворі на Covid-19

У Празі відкрили готель для людей, що хворі на Covid-19

У світі є чимало цікавих готелів, наприклад, на воді чи під відкритим небом, які подарують вам незабутні емоції. Але через ситуацію, що склалась цього року, туристичні тренди помітно змінились.

Нещодавно в столиці Чехії з’явився перший в світі готель, в якому можуть зупинятись лише хворі на коронавірус. Нова локація від мережі Czech Inn Hotels розташована в центрі Праги і розрахована на туристів, які дізнались про свій діагноз під час подорожі. Також готель може знадобитись місцевим жителям, яким нема де самоізолюватись.

Для безпеки людей все обслуговування в готелі відбувається безконтактно: спілкувтися з адміністратором гості можуть лише через монітор, а замовляти їжу та ліки дозволено тільки онлайн. Весь персонал готелю працює у спеціальних захисних костюмах, а після від’їзду гостей номери лишатимуть порожніми на один день і дезинфікуватимуть.

Усього в готелі 55 номерів, заселитись в які можна лише з офіційним результатом тесту. Головне правило — гості можуть виходити з номерів лише при нагальних потребах, наприклад, для зустрічі з лікарем чи для приймання доставки.

У Празі відкрили готель для людей, що хворі на Covid-19 1
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59