fbpx

У Нью-Йорку встановили годинник, що відраховує час до кліматичної катастрофи

У Нью-Йорку встановили годинник, що відраховує час до кліматичної катастрофи

Через глобальні екологічні зміни в світі проходить все більше тематичних акцій, покликаних привернути увагу людства до важливих проблем. Нещодавно новий подібний проект започаткували у Нью-Йорку, де встановили «кліматичний годинник».

Незвичайна інсталяція з’явилась у центрі мегаполісу, на Юніон-сквер в Манхетені. Це годинник, що веде зворотній відлік до кліматичної кризи. А точніше він відраховує час до моменту, коли вичерпаються запаси вуглеводнів на планеті.

Авторами інсталяції стали художники Ган Голан та Ендрю Бойд. На момент відкриття годинник показував, що у людства є 7 років та 102 дні на вирішення екологічних проблем. За цей час потрібно зменшити кількість викидів в атмосферу та не допустити глобального потепління. Також годинник має показник відсотка енергії, що людство отримує з відновлюваних джерел. Зараз він становить всього 27,75%.

Ці дані обумовлені підрахунками вчених, які попереджують, що якщо середня температура на планеті зросте на 1,5 градуси, це призведе до різних катастрофічних наслідків.

.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59