fbpx

У Нью-Йорку відкривають магазин та бар, присвячені Гаррі Поттеру

У Нью-Йорку відкривають магазин та бар, присвячені Гаррі Поттеру

На радість усім прихильникам історії про молодого чарівника в Нью-Йорку скоро відчинить свої двері місце, де можна у повній мірі відчути себе частиною магічного світу. Вже в черні там почне працювати великий магазин із найрізноманітнішими товарами.

Надзвичайна локація площею близько 2000 квадратних метрів матиме 15 різних секцій із товарами і представники студії Warner Bros. обіцяють, що це буде найбільша колекція продуктів зі всесвіту Гаррі Поттера та Фантастичних звірів під одним дахом. Окрім безмежної кількості сувенірів відвідувачі зможуть потрапити і до справжнього бару, аналогів якому ще немає у світі.

У Нью-Йорку відкривають магазин та бар, присвячені Гаррі Поттеру 1

Заклад із назвою Butterbeer Bar запропонує гостям цікавий напій, який фігурував у книгах та фільмах про Гаррі. Це маслопиво — безалкогольний солодкий напій, який пили у фантастичному світі. Також тут продаватиметься морозиво із смаком цього напою, а найбільше здивування гостей викличе інтер’єр, адже автори проекту обіцяють, що тисяча пляшок маслопива буквально плаватимуть у повітрі над барною стійкою.

Офіційне відкриття магазину відбудеться 3 червня.

У Нью-Йорку відкривають магазин та бар, присвячені Гаррі Поттеру 2
У Нью-Йорку відкривають магазин та бар, присвячені Гаррі Поттеру 3
У Нью-Йорку відкривають магазин та бар, присвячені Гаррі Поттеру 4
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59