fbpx

У Нью-Йорку офіційно заборонили пластикові пакети

У Нью-Йорку офіційно заборонили пластикові пакети

Ще рік тому Європарламент заборонив використання одноразового пластику, але влада штату Нью-Йорк виявилась більш рішучою. У березі 2019-го року нею був прийнятий закон про відмову від пластикових пакетів і у березні 2020-го він набув сили.

Щорічно у американському мегаполісі використовується понад 23 мільярди пластикових пакетів, що дуже сильно шкодить навколишньому середовищу. Щоб знизити шкідливий вплив, влада заборонила використовувати їх магазинам та супермаркетам. Замість них покупцям будуть пропонувати паперові пакети по 5 центів.

Інформація про новий закон з’явилась в магазинах за декілька тижнів до того, як він набув чинності. Оголошення закликали людей брати із собою власну торбу, а людям із низьким прибутком їх надавали безкоштовно.

Штрафувати за невиконання правил почнуть вже в квітні. Підприємствам, що не дотримуватимуться закону, перший раз доведеться сплатити $250, а за друге порушення — $500.

Однак ця заборона не розповсюджується на сервіси доставки їжі, ліків, а також на упаковки для м’яса, риби та пакети для сміття.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59