fbpx

У Instagram з’являться голосові ефекти

У Instagram з’являться голосові ефекти

Популярна соціальна мережа продовжує вдосконалюватись, конкуруючи із своїм серйозним конкурентом — TikTok. На тому тижні представники компанії оголосили, що скоро в Instagram з’явиться платний доступ до контенту, а тепер стало відомо, що для додатку розробили ще й безліч нових функцій.

Instagram додали у фірмовий сервіс коротких відео Reels підтримку двох нових функцій, які вже деякий час присутні у TikTok. Йдеться про перетворення тексту на мову та різні голосові ефекти, які дозволяють змінювати звучання голосу відповідно до обраних налаштувань.

Для того, щоб скористатися перетворенням тексту на мову, потрібно у розділі Reels в Instagram завантажити або записати відео. Після цього необхідно натиснути на іконку у вигляді хмари з текстом, вибрати пункт “Перетворення тексту на мову”, а потім вибрати необхідний варіант голосу та ввести текст. Далі можна продовжити публікацію ролика як завжди.

Щоб додати до ролика голосові ефекти після його запису або завантаження, необхідно натиснути на значок у вигляді ноти, відкрити аудіомікшер, обрати пункт «Ефекти» та вибрати зі списку необхідний. Доступно три варіанти: «гелій», «гігант» та «робот».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59