fbpx

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі

Здавалося, ніщо так не омолоджує обличчя, як вдало підібрані рум’яна на щічках або ж ліфтингові процедури. До того ж, радикальний дрейпінг, коли рум’яна наносили замість бронзера та хайлайтера, ми пережили. Але є один трюк, який зараз стає вкрай популярним: рум’яна наносять замість тіней на очі. 

Звісно, чимало візажистів знають про цю практику. Часто невелику кількість рум’ян наносять на очі, аби додати завершеності образу та створити єдине та гармонійне кольорове поєднання на обличчі. Але популярність серіалу «Бріджертони» від славнозвісного трендсеттера Нетфлікс нагадала усім про цю чудову ідею в макіяжі. Перед статром другого сезону шоу час згадати про б’юті-прийом.

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі 1

Теоретичні основи

Трохи раніше деякі візажисти прогнозували зліт популярності рум’ян. І серіал не словом, а ділом показав, що вони мають рацію. Замість того, щоб зосередити рум’яна на одній ділянці, краще нанести їх на очі, скроні та губи, щоб отримати делікатне сяяння, як у головної героїні Дафни Бріджертон. За словами професіоналів це допомагає візуально підняти щоки і додає кокетливого вигляду.

Ще один аргумент «за»: практичність. Покоління Z намагається раціонально підходити до макіяжів. І навіть для створення незвичних образів намагаються використовувати мультифункціональні продукти. Знаючи це, великі корпорації вже давно створюють продукти, які підходять для різних ділянок обличчя. Тож варто забути по тези, що помаду можна наносити лише на губи, а тіні для очей не можуть бути хайлайтером. 

Головне, на чому наголошують візажисти – це використання не надто пігментованих рум’ян. Адже додатковий акцент червоного поблизу очей може зіграти проти вас.

Приклади для натхнення

Дафна Бріджертон

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі 2

Чимало фанів вдивлялися у кожний макіяж у серіалі, аби зрозуміти секрет такого органічного і вишуканого образу. Це виявилося не такою складною загадкою, як код Да Вінчі. Тож придивіться й ви: майже непомітні відтінки на очах перегукуються із дуже натуральним рум’янцем на щічках. Як стверджують візажисти серіалу, це універсальне рішення для жінок будь-якого віку. 

Лілі Колінз

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі 3

Рожеві відтінки на щоках, повіках та губах, як у Лілі Коліз – героїні ще одного трендового серіалу “Емілі в Парижі”, створюють завершений мрійливий образ. Головне, аби такий макіяж був монохромним. Однак можна зробити виключення: використати більш насичений відтінок у складці очей, який зробить їх більш виразними.

Різ Уізерспун

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі 4

Різ Уізерспун також повсякчас використовує таку техніку нанесення рум’ян. Вона не лише наносить їх на щоки, але й м’яко розтушовує у напрямку до вилиць, а вже потім створює димку на очах. Для такого м’якого образу вона обирає більш пісочні відтінки, які не надто відрізняються від її кольоротипу.

Найкращі помічники

Рум’яна ARTDECO Glam Couture

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі 5

Двоколірні рум’яна з делікатною пігментацією. Тож не лякайтеся, якщо свотчі не вразять вас своєю насиченістю. Для ідеального «омолоджувального» мейку якраз необхідно навчитися контролювати інтенсивність нанесення кольору на яблучка щік та очі.

Замовити: www.brocard.ua

Кремові рум’яна Rare Beauty Soft Pinch Liquid Blush

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі 6

Улюблені рум’яна Селени Гомез швидко підкорили фанів макіяжного світу. І не лише через ім’я зірки. Цей продукт, який спочатку здається найяскравішим на планеті, після розтушовування перетворюється на ваш природній рум’янець, тільки краще. Його стійка формула тримається довго навіть на очах, а це саме те, що треба.

Замовити: www.rarebeauty.com

Палетка рум’ян Kiko Milano Duo Cocoa Blush

У гонитві за молодістю: чому рум’яна слід нанести на очі 7
SWEET AFFAIRES DUO COCOA BLUSH – 01 RUBY COCOA

У палетці поєднано рум’яна з двома фінішами, аби ви могли контролювати не тільки насиченість, але й степінь мерехтіння шкіри. Хвилюватися не варто, адже тут блискітки настільки дрібні, що здається, ніби це природні переливи.

Замовити: www.kikocosmetics.com.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59