fbpx

У Фінляндіі відкриється «академія інфлюенсерів»

У Фінляндіі відкриється «академія інфлюенсерів»

З кожним роком стає все більш очевидним той факт, що інфлюенсери не просто розважаються у соцмережах, а мають серйозну професію. І в той час як одні країни намагаються зобов’язати блогерів хоча б маркувати відредаговані фото, у інших створюють для них справжні учбові заклади.

Університет прикладних наук Тампере (ТАМКО) — міста на півдні Фінляндії — з січня 2022 року почне навчання в рамках Академії інфлюенсерів. Це перша в світі освітня програма, після якої студентам видаватимуть відповідний бакалаврський диплом.

Освітня програма призначена для людей, що мають авторитет в онлайн-просторі і для творців контенту. Основою програми стане підприємництво. Студенти вивчатимуть маркетинг, бухгалтерський облік та інші сторони існування комерційної компанії. Зміст навчального курсу буде змінюватися відповідно до потреб студентів.

Як повідомляє Yle, у програму приймуть людей від 20 до 25 студентів. Серед них буде найпопулярніша Instagram-блогерша Фінляндії Йоалін Лаукомаа, яка має 3,6 мільйона підписників в соцмережі.

Навчання триватиме 3,5 року і буде проходити англійською мовою. Вартість програми — 9800 євро на рік.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59