fbpx

У Амстердамі відбувся благодійний телемарафон на підтримку України

У Амстердамі відбувся благодійний телемарафон на підтримку України

У столиці Нідерландів вчора відбувся благодійний концерт Embrace Ukraine – #StrivingTogether. Зі сцени на Музейній Площі в Амстердамі виступили найпопулярніші зірки Європи, які свого часу запалили головний пісенний конкурс Євробачення.

Українські виконавці Руслана Лижичко, Джамала, гурт Kalush Orchestra, а також Вєрка Сердючка стали хейдлайнерами концерту. Втім, з чималим задоволенням глядачі дивилися й на виступи інших зірок. До участі долучилися данська співачка Емілі де Форест, австрійський співак Том Нойвірт, який виступає в образі Кончіти Вурст, представники Фінляндії і Нідерландів на конкурсі у 2021 році Blind Channel і Жангу Макрой, а також представники Нідерландів і Німеччини на «Євробаченні 2022» S10 і Малік Гарріс.

Також до глядачів звернувся президент України Володимир Зеленський, а на сцені з промовою виступила президентка Європарламенту Роберта Метсола, яка спеціально прилетіла до Нідерландів.

Подія, співорганізатором котрої став канал «1+1», об’єднала багатьох європейців. А головною метою було сказати усім, що Україна готова стати частиною ЄС та незламна перед обличчям ворога.

Раніше з’явилася інформація, що пісенний конкурс у 2023 році може відбутися не в Україні.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59