fbpx

У 2021 році Netflix випускатиме нові фільми щотижня

У 2021 році Netflix випускатиме нові фільми щотижня

За минулий рік вартість акцій стрімінгового сервісу Netflix зросла на 60% і на цьому власники компанії зупинятись не планують. Навпаки вони зробили офіційну заяву про те, що у 2021-му на нас чекає набагато більше унікального контенту.

На цей рік у Netflix великі плани: представники сервісу пообіцяли, що у 2021-му випускатимуть нові фільми щотижня. Всього за рік планують випустити 70 фільмів і це більше, ніж загальна кількість картин, що представлять Disney і Warner Bros.

«Щотижня Netflix пропонуватиме вам новий фільм за участю найвідоміших зірок, серед яких Леонардо ДіКапріо, Сандра Буллок, Дуейн Джонсон, Ідріс Ельба, Меріл Стріп, Зендея, Дженніфер Лоуренс, Райан Рейнольдс, Дженніфер Гарнер, Галь Гадот, Дейв Батіста, Наомі Уоттс , Джейк Джілленхол, Джон Девід Вашингтон і Октавія Спенсер», — йдеться на сайті Netflix.

Окрім того компанія зазначає, що це будуть новинки як від відомих режисерів (Зак Снайдер, Нора Фінгшайд, Джо Райт, Антуан Фукуа, Шон Леві, Роберт Пульчіні і Шарі Спрінгер Берман), так і режисерські дебюти від Холлі Беррі і Лін-Мануеля Міранди.

Прочитати повний список фільмів, які вийдуть на Netflix цього року, можна за посиланням.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59