fbpx

Тиждень новорічної казки від Олександра Стоянова

Тиждень новорічної казки від Олександра Стоянова

Справжню новорічну казку та найсвятковіший настрій у Жовтневому палаці з 25 грудня по 1 січня щодня даруватимуть зірки балету у виставах «Лускунчик» та «Білосніжка». Наповнюватимуть вас зарядом енергії та позитиву на весь наступний 2022 рік артисти найвищого світового рівня.

Тиждень новорічної казки від Олександра Стоянова 1

Щодня о 19:30 у балеті «Лускунчик» танцюють Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Глядачі люблять їхній дует за ризиковані та легкі підтримки, а також ту позитивну енергію, яку вони дарують своїм танцем глядачам.

Також на сцену у спектаклях вийдуть блискучий Станіслав Ольшанський та чарівна Ганна Стоянова, вони щодня, за допомогою свого танцю, о 14:00 розповідатимуть глядачам добру казку «Білосніжка».

Тиждень новорічної казки від Олександра Стоянова 2

Головна новорічна подія та справжній подарунок – Київські балетні сезони від Олександра Стоянова. Саме тут протягом тижня можна надихатися і набиратися сил на наступний 2022 рік.

Про виставу «Лускунчик»:

Балет «Лускунчик» – це спектакль поза часом, його любить понад 100 років не одне покоління дітей та дорослих із різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це — містична історія про прекрасного принца, зачарованого в потворну ляльку, і дівчинку Марі, яка допомагає Лускунчику перемогти Мишиного короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов’язково йде з театру і після надовго їх зберігає у своїй душі, згадуючи про цю чарівну виставу.

Про балет «Білосніжка та сім гномів»:

Балет «Білосніжка та сім гномів» створено за однойменною казкою братів Грімм, але за стилістикою нагадує діснеївський мультик, створений під музичні мотиви польського композитора Богдана Павловського. Це ідеальний спектакль, який буде цікавий не лише вимогливому юному глядачу. Навіть поважний дорослий із задоволенням порине у фантастичну атмосферу, яка буде наповнена танцем, казкою, добрим гумором та акторською майстерністю, яскравими костюмами, декораціями та навіть історією про любов.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59