fbpx

Тиша й спокій: в Швеції відкривають найбільш ізольований ресторан у світі

Тиша й спокій: в Швеції відкривають найбільш ізольований ресторан у світі

Не дивлячись на те, що у багатьох країнах карантин зараз послаблюють, відвідувати публічні місця ще не зовсім безпечно. Тож для тих, хто лишається у ізоляції, в Швеції відкривають ідеальний заклад.

Новий ресторан має назву Nowhere («Ніде») і його власники вважають його найбільш ізольованим місцем у світі. Це все тому, що він розташований у природному заповіднику Херінг та налічує усього шість столиків.

Тиша й спокій: в Швеції відкривають найбільш ізольований ресторан у світі 1

Розташовані вони досить далеко один від одного, на різних локаціях: на пірсі, у лісі, та на полі. Кожне з шести місць було створене із використанням перероблених матеріалів.

«Замість того, щоб подорожувати за кордон, ми тепер вибираємо природу і знаходимо чарівні місця, які раніше навіть не помічали. І це не місце, в якому ми хотіли б опинитися, а скоріше стан розуму», – зазначив власник ресторану Мехмет Гюрбюзер.

Тиша й спокій: в Швеції відкривають найбільш ізольований ресторан у світі 2

У меню ресторану увійдуть страви, які розробили шеф-кухарі ресторану Garba в Стокгольмі, а також гостям запропонують безалкогольне вино Oddbird. Забронювати столик у закладі можна з 22 червня, а приймати відвідувачів Nowhere почне у серпні цього року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59