fbpx

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою

Тиха година: 8 YouTube-каналів з  цікавими мультиками українською мовою

В умовах війни переживання батьків за дітей стають ще сильнішими. Як саме розрадити дитину у безпечному місці, зменшити її тривожність, відволікти від негативних думок і шуму сирен? Один з варіантів — занурити дітей у казковий всесвіт мультфільмів.  

Співзасновниця гуманітарної освітньої платформи Litosvita Марія Придьма склала добірку якісних українських каналів із цікавими мультфільмами. Це той випадок, коли екранний час подарує вам із дитиною лише позитивні враження.

«Казкарик»

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою 1

Це збірка мультиплікацій про веселі пригоди Тракторця, його знайомства з різними тваринками та вивчення навколишнього світу. Крім того, у пригодах Тракторця-молодця часто порушується проблема й людських стосунків, розкриваються теми дружби та взаємодопомоги.

Ukranima

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою 2

Це ціла колекція мультфільмів, створених на студіях «КиївНаукФільм» та «УкрАнімаФільм». На каналі можна подивитися такі відомі мультиплікації, як «Капітошка», «Івасик-Телесик», «Котигорошко», «Як козаки…» та інші. Сам канал позиціонує себе як платформа для перегляду мультфільмів не лише для дітей, а й всієї родини.

Novator Film

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою 3

Українська студія, створена під керівництвом українського режисера та аніматора Степана Коваля за підтримки Держкіно. Novator Film створили цілий серіал під назвою «Моя країна Україна», де пластилінові герої, головний персонаж Сашко Лірник та його кіт, розповідають глядачам цікаві історії з історії нашої країни та подорожують її куточками.

Rozetka Kids

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою 4

Серія регулярних відео з оглядами нових іграшок та дитячих розваг. Також на каналі можна подивитися різноманітні скетчі за участі дітей та мультиплікаційних або іграшкових персонажів. Крім того, серед матеріалів каналу можна натрапити й на цікаві та веселі челенджі для дітей.

HeyKids – Дитячі пісні

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою 5

Зібрання 3D-мультиплікацій на різну тематику, що супроводжуються енергійними та підбадьорливими піснями у виконанні професійних вокалістів. Метою каналу, за словами його засновників, є залучення молодшої аудиторії до вивчення пісень, віршиків і танців, від яких неможливо стриматися танцювати.

Маленьке містечко

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою 6

Понад 30 серій дуже милого мультика про маленьких рожевих ведмежат, що зіштовхуються з різними цікавими пригодами. На прикладі рожевих ведмедиків висвітлюються важливі проблеми сімейних цінностей. Крім того, в цьому мультиплікаційному серіалі купа пізнавальних деталей про навколишній світ.

Українською мовою

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою 7

Український ютуб-канал, на якому крім музики, кіно та записів концертів є й ціла серія українських мультфільмів. Зокрема, на каналі можна переглянути такі популярні мультики, як «Земля первісних часів», «Свинка Пеппа» та «Дбайливі Ведмедики».

Книга-мандрівка. Україна

Тиха година: 8 YouTube-каналів з цікавими мультиками українською мовою 8

Український мультсеріал для старшої аудиторії, в якому на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна» від агенції Green Penguin Media розповідається про цікаві сторінки української історії, літератури та мистецтва. Зокрема, глядач може дізнатися більше про Київську Русь, Тараса Шевченка, Казимира Малевича, Івана Мазепу тощо.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59