fbpx

Twitter запускає свій аналог Clubhouse

Twitter запускає свій аналог Clubhouse

Вочевидь цього року на нас чекає безліч новинок у світі соціальних мереж та комунікації. Днями стало відомо про те, що нову версію додатку запустить Instagram, а тепер цікавими новинами поділилося й керівництво Twitter.

Цього року серед користувачів набула великої популярності соціальна мережа Clubhouse, що складається виключно з голосових чатів. Це свіжий та цікавий формат, у якого є один недолік — несумісність із операційною системою Android. Можливо саме це і підштовхнуло Twitter до створення аналогу Clubhouse.

Сервіс мікроблогів Twitter почав тестування нового сервісу аудіочатів Spaces ще у грудні 2020 року, але зовсім скоро він стане доступний і користувачам пристроїв на базі Android. Для анонсу проекту компанія виклала у мережу відеоролик з описом нової платформи.

По відео зрозуміло, що користувачі зможуть приєднуватися до чужих обговорень, створювати власні «кімнати», вибирати спікерів і обмежувати коло людей, які можуть приєднатися до дискусії. І саме таким чином Spaces може стати сильним конкурентом Clubhouse.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59