fbpx

Tripadvisor оголосив найпопулярніші туристичні місця у світі

Tripadvisor оголосив найпопулярніші туристичні місця у світі

За останніми підрахунками найпопулярніша туристична платформа Tripadvisor отримала 1 млрд відгуків. В честь цього вона поділилася цікавими фактами контенту та найвідвідуванішими місцями, зробленими на основі оглядів мандрівників, передає Daily Mail.

Виявилося, що найпопулярнішим готелем у світі є Luxor Hotel & Casino в Лас-Вегасі, штат Невада, з понад 48200 відгуками. Це розважальний заклад у вигляді чорної піраміди, що має 8 басейнів, дзвіницю, в якій можна одружитися, 29 магазинів, 6 ресторанів та спа. На вершині піраміди розташоване джерело світла – найпотужніший промінь світла на планеті.

Tripadvisor оголосив найпопулярніші туристичні місця у світі 1

Найвідвідуванішим рестораном у світі став Pasteis de Belem в Лісабоні (Португалія), що отримав найбільшу кількість відгуків за всю історію – понад 52 600 відгуків. В цій кондитерській готують найвідоміший десерт – тістечка паштел-де-Белен. Вважається, що рецепт їх приготування був винайдений в монастирі Жеронімуш, побудованому в XVI столітті.

Tripadvisor оголосив найпопулярніші туристичні місця у світі 2
Tripadvisor оголосив найпопулярніші туристичні місця у світі 3

Мандрівник, який опублікував найбільшу кількість фотографій, – це @PaoloRiccardoCarrara з Риму. Він надіслав колосальні 102 272 фото. 

У відгуках про ресторани найчастіше згадуються три страви – піца (10 400 980 згадувань), пиріг (8 467 574 згадки) і салат (7 374 595 згадувань).

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59