fbpx

Торт у вигляді туалетного паперу став трендом серед домашньої випічки

Торт у вигляді туалетного паперу став трендом серед домашньої випічки

За час карантину, любителі випічки в ізоляції знайшли натхнення у повістці дня. І почали випікати торти у вигляді рулону туалетного паперу – одного з головних символів шопінгу у період боротьби з коронавірусом.

Новий тренд задала австралійка Кейт Прітчетт. Вона не професійний кондитер, працює на державній службі. Однак, як і у всіх, на карантині у неї з`явилась купа вільного часу, і жінка витрачала його на домашню випічку. У пошуках натхнення, вона міркувала над нагальною ситуацією, і зрозуміла, що туалетний папір, який люди панічно скуповували по всьому світу, став своєрідним символом страху під час пандемії. 

Торт у вигляді туалетного паперу став трендом серед домашньої випічки 1

Саме тому вона вирішила втілити його у створенні десерту. Чоловік Кейт жартома поділився кондитерським шедевром у твіттері, де фото випічки швидко отримало понад 100 000 лайків. І тоді подружжя зрозуміло, що започкувало новий тренд в період ізоляції. Тепер у соцмережах можна знайти багато подібних тортів.

Торт у вигляді туалетного паперу став трендом серед домашньої випічки 2

Жінка розповіла, що на творіння в неї пішло 5 годин роботи, а серед інгредієнтів – темний шоколад, японський цукор кокуто, ванільний масляний крем та мотчі – ще один японська складова, виготовлена зі спеціального клейкого сорту рису. 

У деяких країнах, новий десерт навіть потрапив на полиці магазинів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59