fbpx

ТОП-3 причини піти на концерт Євгена Хмари

ТОП-3 причини піти на концерт Євгена Хмари

15 грудня о 19:00 у Жовтневому палаці відбудеться концерт «KHMARA» у супроводі симфонічного оркестру. Це буде справжнє свято, навіть для найдосвідченішого глядача. І у нас є щонайменше три причини, чому не можна пропустити цю подію.

ТОП-3 причини піти на концерт Євгена Хмари 1

По-перше, ви першими побачите нову шоу-програму, над якою Євген працював зі своєю командою 365 днів. Майже 50 музикантів зберуться разом на сцені, і ви почуєте більше 10 видів інструментів. Серед яких будуть такі рідкісні – як ханг, перкусія та дудук.

По-друге, Євген пише свої композиції лише у гарному настрої, саме тому його музика магічним чином налаштовує глядачів виключно на позитивні емоції. Вже неодноразово вчені доводили, що музика впливає на склад води. Негативні мелодії руйнують молекули, а позитивна музика навпаки впорядковує їхній рух. А оскільки людина в середньому на 60 відсотків складається із води, то позитивна музика може її змінити!

По-третє, ви зможете відчути себе справжніми королівськими особами чи членами парламенту. Адже Євгенію аплодував Букінгемський палац та Білий дім. Його талантом захоплюються у всьому світі. Від Вашингтона до Пекіна, від Лондона і до Лусаки.

ТОП-3 причини піти на концерт Євгена Хмари 2

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59