fbpx

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb

Найбільша база даних про кіно IMDb представила свій рейтинг найпопулярніших серіалів 2021 року. Він базується на відстеженні інтересів 200 мільйонів користувачів мережі на місяць у всьому світі та не враховує касових зборів чи оцінок критиків.

1. «ВандаВіжен»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 1

Серіал, знятий за коміксами Marvel. Молодята Віжен і Ванда переїжджають у невелике провінційне містечко, де життя виглядає простим і безтурботним. Ванда має телекінетичний дар, а її чоловік – андроїд. Вони старанно приховують свої неймовірні здібності, не бажаючи привертати себе зайвої уваги, та чи вдасться їм це?

2. «Локі»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 2

Серіал заснований на однойменному персонажі Marvel Comics розповідає історію життя скандинавського бога Локі – названого сина Одіна та зведеного брата Тора. 

3. «Гра в кальмара»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 3

«Гра в кальмара» розповідає про 456 людей, які вирішують стати учасниками загадкового змагання на виживання. Їм доведеться зіграти у серію традиційних дитячих ігор з несподіванним фіналом.

4. «Сокіл та зимовий солдат»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 4

Ще одна робота від студії Marvel. Два супергерої Сем Вілсон і Бакі Барнс поєднують зусилля, щоб спробувати адаптуватися до нового життя.

5. «Бріджертони»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 5

Американський костюмований серіал, в якому показано, як вісім братів та сестер із родини Бріджертонів намагаються знайти любов та щастя у світському Лондоні.

6. «Ходячі мерці: Світ за межами»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 6

Події серіалу «Ходячі мерці: Світ за межами» починають свій розвиток через 10 років після першого зомбі-апокаліпсису, що охопив планету і зруйнував цивілізацію.

7. «Мейр з Істтауна»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 7

Серіал розповідає про невелике провінційне містечко, де рідко щось відбувається. Усі жителі чудово знають один одного, але раптом у Істтауні зникає дівчина.

8. «Тінь та кістка»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 8

Події серіалу «Тінь і кістка» розгортаються в загадковому похмурому світі, де невідома сила утримує містичний бар’єр вічної темряви.

9. «Кобра Кай»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 9

Джонні – колишній хуліган, який недавно втратив усі свої гроші, вважає, що для того, щоб повернутися до нормального життя, йому потрібно спробувати відновити школу карате.

10. «Люцифер»

Топ-10 серіалів 2021 року за версією IMDb 10

Серіал розповідає про грішного янгола, який приїжджає до Лос-Анджелесу, відкриває нічний клуб та знайомиться з жінкою-детективом.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59