fbpx

Тіна Кароль зустрілась у Токіо з головою Олімпійського комітету Японії

Тіна Кароль зустрілась у Токіо з головою Олімпійського комітету Японії

Співачка підкреслила, що зустріч з паном Ямасіто – це важливий сигнал для українських спортсменів, адже він для них гуру, якого поважають усі покоління спорту.

Тіна Кароль зустрілась у Токіо з головою Олімпійського комітету Японії 1

«Сьогодні в Україні повномасштабна війна, яку почала росія проти мирних громадян України.  Безліч українських чемпіонів світу, чемпіонів Європи, молодих спортсменів та майстрів спорту зараз взяли в руки зброю та перебувають на полі бою. Дехто з них вже загинув. Ваша позиція для усіх є важливим сигналом, де насправді є сторона світла», – сказала  Кароль.

Тіна Кароль зустрілась у Токіо з головою Олімпійського комітету Японії 2

В свою чергу пан Ясухіро Ямашіто висловив всебічну підтримку українському народові та дав високу оцінку українським спортсменам.

«В Україні є дуже багато гарних спортсменів дзюдо. Я також знаю, як багато з них вимушено виїхало за кордон через війну в Україні. Багато спортсменів позбавленні можливості тренуватися», – сказав Ясухіро Ямасіто.

Тіна Кароль зустрілась у Токіо з головою Олімпійського комітету Японії 3

Голова Олімпійського комітету впевнений, що світова спортивна спільнота повинна турбуватися про українських спортсменів, які в майбутньому прагнуть стати чемпіонами.

«Ми з радістю приймемо тут в Японії молодих спортсменів з України, щоб вони могли продовжити тренування. Ми звернемося з такою пропозицією до японського уряду та попросимо їх про допомогу», – зазначив Ясухіро Ямасіто.

Тіна Кароль зустрілась у Токіо з головою Олімпійського комітету Японії 4

На зустрічі також був присутній Олімпійський чемпіон, японський дзюдоїст Косей Іно́ує.

Легенди спорту підписали пам’ятні листи спортсменам України, які будуть передані до української федерації дзюдо.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59