fbpx

Тіна Кароль заспівала на відкритті виставки про Україну на Венеціанському Беліоналле

Тіна Кароль заспівала на відкритті виставки про Україну на Венеціанському Беліоналле

Тіна Кароль заспівала гімн України на відкритті виставки «Це Україна: Захищаючи свободу», яка входить до офіційної супутньої програми Беліоналле у Венеції (La Biennale di Venezi).

Венеціанський Беліоналле — це найважливіша подія арт-індустрії у світі. Виставку «Це Україна: Захищаючи свободу» представляє PinchukArtCentre та Фонд Віктора Пінчука за підтримки Офіса Президента України та Міністерства  культури та інформаційної політики України. 

Тіна Кароль заспівала на відкритті виставки про Україну на Венеціанському Беліоналле 1

«Голос мистецтва завжди чути по всьому світу. Українські митці виступають єдиним фронтом у боротьбі за культурну спадщину своєї Батьківщини. Слава Україні», – сказала Тіна Кароль. 

У експозиції представлені монументальні чи  роботи Євгенії Білорусець, Нікіти Кадана та Лесі Хоменко, які продовжують жити та працювати в Україні, незважаючи на розв’язану Росією війну. Українські художниці та художники представлені разом із міжнародними колегами-друзями України. Серед представлених авторок та авторів Марина Абрамович, Олафур Еліассон, Демієн Герст, Такаші Муракамі.

Тіна Кароль заспівала на відкритті виставки про Україну на Венеціанському Беліоналле 2
Тіна Кароль заспівала на відкритті виставки про Україну на Венеціанському Беліоналле 3
Тіна Кароль заспівала на відкритті виставки про Україну на Венеціанському Беліоналле 4
Тіна Кароль заспівала на відкритті виставки про Україну на Венеціанському Беліоналле 5
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59