fbpx

Тіна Кароль зачитала листи з війни на своєму концерті в Лондоні

Тіна Кароль зачитала листи з війни на своєму концерті в Лондоні

Тіна Кароль виступила з сольним концертом у Лондоні. Упродовж виступу співачка зачитала листи з війни та уривки зі щоденників людей, якi знаходились у зонi бойових дiй в Україні.

«Цей концерт не такий, як завжди: я вирішила одна вийти на сцену, адже цей душевний тягар неможливо роздiлити всім на сцені.  Сьогодні цей концерт про наше єднання: ми різного віку, різних професій, з рiзних мiст, та сьогодні – ми одна родина.

Україна єдина у своїй боротьбі. Кожний з нас сьогодні готовий на все, заради перемоги. Ми переможемо тому, що в наших серцях є надія і любов, ми на своїй землі, ми хочемо зберегти нашу націю, мову. Ми – вільні люди, які ніколи не були й не будемо під чиїмось гнітом», – сказала Тіна Кароль зі сцени.

У ході свого візиту до Лондону Тіна Кароль також зустрілась з послом України у Британії Вадимом Пристайко та вийшла на Марш Матерів  із закликом «Save children of Ukraine».

Тіна Кароль зачитала листи з війни на своєму концерті в Лондоні 1

«Найвразливіше серце на світі – це материнське серце, яке сьогодні плаче кожного дня за усіма дітьми, бо чужих дітей не буває!» – сказала Кароль у своїй промові на марші.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59