fbpx

Тіна Кароль відвідала Сади Ватикану та помолилась за Україну

Тіна Кароль відвідала Сади Ватикану та помолилась за Україну

Тіна Кароль перебуває в Італії в рамках концертного туру воєнного часу. Сольний концерт співачки з аншлагом пройшов у Римі.

Тіна Кароль відвідала Сади Ватикану та помолилась за Україну 1

«Вечір Музики, Надії та Світла подарувала сьогодні неперевершена Тіна Кароль українцям Риму. Улюблені хіти, зворушливі народні українські пісні, стародавні лемківські колискові – виконала співачка разом зі своїми відданими слухачами. Це був неймовірний вечір єднання. Вечір Краси. Вечір України», – йдеться у заяві Посольства України в Італії.

Тіна Кароль відвідала Сади Ватикану та помолилась за Україну 2

Наступного дня після концерту Тіна Кароль прибула до Ватикану. Співачка зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом України при Святому Престолі у Ватикані Андрієм Юрашом. Співачка відвідала разом з паном послом Сади Ватикану. Аби помолитися за Україну Кароль побувала у Соборі Святого Петра на святковій службі Папи Римського з нагоди католицької Святої Трійці.

Тіна Кароль відвідала Сади Ватикану та помолилась за Україну 3

«Особливо боляче звертатися до Бога у момент, коли церкви в Україні бомбить та спалює вщент російський ворог. Війна служить лише інтересам темряви. Але Господь дарував людству надію, саме нею сповнений український народ на своєму героїчному шляху до перемоги», – скакала співачка.

Тіна Кароль відвідала Сади Ватикану та помолилась за Україну 4
Тіна Кароль відвідала Сади Ватикану та помолилась за Україну 5

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59