fbpx

Тіна Кароль відкрила нового українського артиста

Тіна Кароль відкрила нового українського артиста

До Дня Незалежності України співачка знов представляє свій проєкт «Молода кров» на підтримку молодих українських виконавців. Місія проєкту – поповнювати каталог української музики сучасними піснями, а також відкривати широкій аудиторії нові імена українських артистів, як-от Wellboy, Latexfauna, Nikita Lomakin, Сам на Сам.

Цього року першопрохідцем став відомий український хореограф Діма Жук, знайомий українському глядачеві роботою над шоу «Танці з зірками»

«Я була сильно здивована, що Діма не лише обдарований хореограф, але й пише сучасні, потенційно успішні треки. Послухавши авторські пісні Діми, я вочевидь зрозуміла, що це і є «Молода кров». Він майстерно поєднує танцювальну культуру та музичний мейнстрим. Проєкт «Молода кров» відкриває імена артистів нової формації, саме таким є Діма Жук», – говорить Тіна Кароль.

Нещодавно був записаний його перший сольний альбом, реліз якого заплановано на осінь, а сьогодні відбулася прем’єра кліпу до одної з пісень – «Мені так бракує тебе». Режисеркою кліпу виступила Катерина Мінгазірова.

«Мені так бракує тебе» – це пісня про кохання у розлуці під час війни. Війна проклала між закоханими тисячі кілометрів телефонних гудків. Замість теплих обіймів тепер у наших руках холодне світло екрана телефона», – каже Діма Жук.

Сингл «Мені так бракує тебе» доступний на всіх стрімінгових платформах.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59