fbpx

Тіна Кароль у Польщі зібрала понад 42 мільйони гривень для допомоги Україні

Тіна Кароль у Польщі зібрала понад 42 мільйони гривень для допомоги Україні

Тіна Кароль виступила на найбільшому благодійному концерті в історії Польщі на підтримку України.

Концерт «Разом з Україною» транслювався у прямому ефірі у 40 країнах світу.  Глядачі мали змогу надіслати спеціальне смс, яке конвертувалося у грошову суму для допомоги Україні.

За попередніми даними, було зібрано понад 42 мільйони гривень. Усі кошти будуть надіслані на допомогу Україні під час війни.

Тіна Кароль у Польщі зібрала понад 42 мільйони гривень для допомоги Україні 1

Тіна Кароль вийшла на сцену в білій сукні із символічною плямою крові від пострілу в серці. Її виступ розпочався з хвилини війни – глядачі почули те, що чують українці щодня: звуки повітряної тривоги, крики людей, уривки фраз перехоплених телефоних розмов.

Співачка виконала пісню «Закрили твої очі», а також негласний гімн «Україна – це ти».

Разом із Тіною на сцену також вийшла семирічна Амелія, про яку ми вже розповідали. Спів дівчинки у бомбосховищі раніше підкорив серця мільйонів людей в інтернеті.

Тіна Кароль у Польщі зібрала понад 42 мільйони гривень для допомоги Україні 2

Як повідомлялося раніше, Тіна Кароль зустрілася з Амелією у Варшаві після того, як дівчинці вдалося втекти від війни та знайти новий будинок у Польщі.

Тіна Кароль у Польщі зібрала понад 42 мільйони гривень для допомоги Україні 3

«Наша спільна справа, наша спільна частка – це перемога. Ми не зламні! Від усього серця ми дякуємо за те, що прийняли нас, низький вам уклін!», – звернулася Тіна Кароль зі сцени до одинадцяти тисяч полячок у залі та мільйонів телеглядачів у всьому світі.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59