fbpx

Тіна Кароль подарувала квартиру родині з Маріуполя

Тіна Кароль подарувала квартиру родині з Маріуполя

Співачка Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного Єгора Кравцова з Маріуполя. На початку війни хлопчик вів щоденник, рядки якого облетіли не лише українські, а й світові ЗМІ.

Тіна Кароль наважилася читати ці записи на своїх благодійних сольних концертах на підтримку України, аби глядачі у залі змогли зрозуміти весь біль, який переживають українські діти під час війни. 

Дізнавшись, що родина Єгора за місяць окупації та постійних обстрілів змогла виїхати з міста, а нині немає свого житла, Тіна Кароль подарувала їм квартиру в Івано-Франківській області, йдеться в сюжеті телемарафону «Єдині новини».

«Одного ранку пролунав дзвінок: «Вітаю, я – менеджер Тіни Кароль. Тіна на своїх концертах читає листи війни. І серед них лист вашого сина». Чоловік запитав, чи є де нам жити? Я відповіла, що ні. Тоді він сказав, що Тіна хоче подарувати нам квартиру», – розповідає журналістам Олена Кравцова, мати Єгора.

Команда співачки одразу запропонувала оглянути Олені нову квартиру, яку для зручності умеблювали усім необхідним. Переїхати у нове житло родина планує вже за тиждень. «Тіно, ми дуже вам вдячні. Тепер так спокійно, що у дітей є дім. Чекаємо усіх у гості!», – каже Олена.

Тіна Кароль подарувала квартиру родині з Маріуполя 1

Нагадаємо, що це вже не вперше, коли Тіна Кароль дарує переселенцям квартиру. У 2014 році ключі від нової квартири з рук співачки отримав учасник шоу «Голос країни» Антон Копитін, який залишився без житла внаслідок окупації Донецька.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59