fbpx

Time вперше назвали найвпливовіші компанії світу

Time вперше назвали найвпливовіші компанії світу

Редактори впливового видання знаються на спеціалізованих рейтингах, адже вони регулярно підраховують прибутки знаменитостей та бізнесменів. Цього ж року Time вирішили піти далі та вперше склали список найвпливовіших корпорацій.

З 1999 року журнал складає рейтинг найвпливовіших людей світу, а у 2021 вони презентували топ-100 компаній. Їх автори списку поділили на 5 категорій: «Інноватори», «Лідери», «Піонери», «Титани» та «Підривники». У кожну з них увійшли від 16 до 22 компаній.

До «Піонерів» експерти віднесли продюсерську компанію Різ Уізерспун Hello Sunshine, бренд білизни Ріанни Savage x Fenty та орієнтований на жінок сервіс знайомств Bumble. У категорію «Титани» увійшли Facebook, Samsung, Google і мережа оптової та роздрібної торгівлі Walmart.

«Лідерами» були названі Apple, розробники вакцини від коронавируса Pfizer, Національна баскетбольна асоціація (NBA), Nike та Twitter. «Інноваторами» стали Netflix, Farfetch, TikTok, стартап Gro Intelligence, що займається питаннями масового голоду і глобального потепління, Adidas та програма для організації відеоконференцій Zoom.

Першою серед «Підривників» стала біотехнологічна компанія Illumina, яка розробляє системи аналізу генетичного різноманіття. Також в цю категорію увійшли сервіс OnlyFans, сайт онлайн-курсів Coursera, компанії Ілона Маска Tesla Inc та SpaceX, а також Huawei та Clubhouse.

Time вперше назвали найвпливовіші компанії світу 1

З повним переліком можна ознайомитись на сайті.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59