fbpx

Tiffany & Co. випустили адвент-календар за $150000

Tiffany & Co. випустили адвент-календар за $150000

Зима вже не за горами і саме тому популярні бренди вже активно почали ділитися своїми ідеями новорічних подарунків. За традицією свій святковий адвент-календар презентувала і компанія Tiffany & Co. Його створили, надихнувшись творчістю одного з найвпливовіших американських художників 20-го століття — Жана-Мішеля Баскії.

Новий календар присвячений роботі художника «Рівний Пі». Раніше вона була представлена ​​в рекламній кампанії About Love, в якій знялися Бейонсе та Джей Зі. Саме вона зображена всередені та слугує «дверима» до коштовних подарунків календаря. 

Tiffany & Co. випустили адвент-календар за $150000 1

Адвент-календар містить 24 блакитні коробочки з прикрасами Tiffany та сувенірами для дому. Натхненням для його створення стали візуальна мова та підтексти стилю Баскії. У перші роки своєї кар’єри художник малював на повсякденних предметах: на вікнах, дверях та холодильниках.

Адвент-календар помістили в дерев’яну коробку з білого дуба, яку виготовили в Нью-Йорку. Придбати його можна в інтернет-магазині Tiffany&Co., а вартість складає 150 000 доларів.

Tiffany & Co. випустили адвент-календар за $150000 2

Також Tiffany & Co. оголосив про нове партнерство із благодійною кампанією Free Arts NYC. Ювелірний будинок зобов’язується пожертвувати організації 250 000 доларів від продажу адвент-календаря. Ці кошти підуть на підтримку різних програм, які дозволять дітям із малозабезпечених сімей Нью-Йорка ближче познайомитись із творчістю та сферою мистецтв.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59