fbpx

Tiffany & Co. вперше в історії змінили свій фірмовий колір

Tiffany & Co. вперше в історії змінили свій фірмовий колір

Відомий ювелірний бренд, заснований у першій половині 19 століття, у багатьох асоціюється виключно ніжним бірюзовим відтінком. Як і назва компанії, він є зареєстрованою торговою маркою, але нещодавно стало відомо, що палітра Tiffany & Co. поповнилася ще одним несподіваним кольором.

1 квітня маркетологи бренду поділилися в офіційному Instagram-акаунті новиною про те, що новим офіційним кольором ювелірного дому стане жовтий. Судячи з усього, керівництву компанії реакція підписників сподобалась, адже тепер магазин у сонячній палітрі дійсно існує.

Оновлений інтер’єр представлений у бутіку в районі Беверлі-ГІллз, штат Лос-Анджелес. Власники Tiffany & Co. тимчасово переобладнали будівлю на Родео-Драйв, обставивши її жовтими меблями, яскравими світильниками. А на фасаді розмістили інсталяцію з унікальними жовтими діамантами, серед яких камінь Tiffany вагою 128,5 карата. Окрім того в жовтому кольорі тут оформили навіть класичні коробки для прикрас і пакети.

Відвідувачам бутіка пропонують декілька видів розваг, наприклад, зробити світлину у фотобудці чи потестувати функцію віртуальної примірки прикрас. А ще на території працює кафе Yellow Diamond, де можна спробувати жовте латте з імбиром і куркумою, лимонну газовану воду і морозиво з медовими сотами.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59