fbpx

«Театр 360 градусів» запускає краудфандингову кампанію для створення нової відеовистави

«Театр 360 градусів» запускає краудфандингову кампанію для створення нової відеовистави

На меті збір 1 000 000 гривень та формування унікальної спільноти доброчинців.

Арт-проєкт продюсерів Даші Малахової та Наталії Чижової «Театр 360 градусів», що першим в Україні знімає і безкоштовно показує широкій аудиторії відеоверсії театральних постановок, розпочинає краудфандингову кампанію по збору коштів на  створення нової відеовистави. 

Третьою прем’єрою проєкту стане відеоверсія «VERBA» за драмою-феєрією Лесі Українки «Лісова пісня» у постановці Національного академічного драматичного театру ім. Франка. 

«Театр 360 градусів» запускає краудфандингову кампанію для створення нової відеовистави 1

Наразі, незалежний проєкт «Театр 360 градусів» планує зібрати 1 000 000 грн. за допомогою краудфандингу і перші 100 000 грн. отримати для запуску виробничого процесу до кінця 2021 року. Загалом збір коштів триватиме включно до останніх днів безкоштовних прем’єрних показів вистави «VERBA».

«Ми робимо театр доступним для кожного, – розповідає Даша Малахова.-  Ми щасливі, коли в містах та селах – від Одеси до Закарпаття, передивляються вистави провідних театрів столиці, і не тільки. Ми приносимо театр у кожну оселю, а разом з ним – культуру, традиції, естетику, смак». 

«Сьогодні ми будуємо незалежну систему фінансування культурних проєктів, ділиться Наталія Чижова. –  Все починається з формування звички фондувати в культуру своєї країни. Так ти стаєш її частиною. Зробивши навіть невеличкий внесок, українці відчувають свій вплив та свою цінність. Ми мріємо об’єднати глядачів у велику театральну спільноту. То ж запрошуємо всіх».

«Театр 360 градусів» запускає краудфандингову кампанію для створення нової відеовистави 2

Безкоштовні прем’єрні онлайн-покази вистави «VERBA” розпочнуться 25 лютого 2022 року, на честь завершення святкування 150-ї річниці від Дня народження видатної української письменниці Лесі Українки.

Для перегляду необхідна реєстрація на сайті проєкту «Театр 360 градусів»: https://theatre360.com.ua/

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59