fbpx

“Та сама дівчина”: у мережі ТікТок вивели формулу того, як має виглядати ідеальна дівчина

“Та сама дівчина”: у мережі ТікТок вивели формулу того, як має виглядати ідеальна дівчина

Спеціалісти кажуть, що тенденції, котрі задає нам ТікТок, часто коливаються між корисними і дуже шкідливими. Протягом останніх півроку мережу заполонили відео з хештегом #thatgirl, які закликають стати “тією самою дівчиною”. Ми намагались розібратись, що в ній такого і чи слід нам спокушатись на її виклики. 

Хто така “та сама дівчина”?

“Та сама дівчина”: у мережі ТікТок вивели формулу того, як має виглядати ідеальна дівчина 1

За версією тіктокерів, “та сама дівчина” – це взірець для наслідування для всіх нас. Вона рано прокидається, заправляє ліжко, робить зарядку, маску для обличчя та інші ранкові б’юті-ритуали, а також з’їдає корисний, малокалорійний і фотогенічний сніданок ще до того, як ви прокинулись. Розумієте, про кого йде мова? Тобто, це така ідеальна дівчина, ніби оживша героїня з дошки Pinterest, яка веде здоровий, ефективний та усвідомлений спосіб життя, не лінується заповнювати журнал подяки, щодня приділяє час читанню та саморозвитку. 

В соцмережах жартують, що “та сама дівчина” – це жіночий варіант “сина маминої подруги”. Тобто, по суті це такий абстрактний зразок людини, на яку слід рівнятись в ідеальному світі. По ідеї, відео в ТікТок, що позначені хештегом #thatgirl повинні надихнути дівчат приділяти більше уваги собі та працювати над тим, аби стати кращою версією себе. Що для цього потрібно?   

Житло 

“Та сама дівчина”: у мережі ТікТок вивели формулу того, як має виглядати ідеальна дівчина 2

Оселя “тієї самої дівчини” виглядає як картинка з дошки візуалізації. В інтер’єрі такої оселі мають поєднуватися стиль, актуальність елементів, затишок та індивідуальність. Тому в кімнатах часто присутні букети свіжих квітів, що додають святкового настрою, картини на стінах (краще, аби їх автором була сама “та сама дівчина”), а також декор та гірлянди з ліхтариками, що додають житлу затишку та романтики. Не обходить стороною такі оселі і клаттеркор – де речі, пов’язані з приємними спогадами, додають безтурботності та особливої атмосфери куточку житла.  

Стиль 

“Та сама дівчина”: у мережі ТікТок вивели формулу того, як має виглядати ідеальна дівчина 3

Звісно, “та сама дівчина” пильно слідкує за трендами, та коли будує свій гардероб так, враховує його актуальність, функціональність, дотримується принципів розумного споживання, тому не купує зайві речі, а швидше дає нове життя вінтажу. І, звісно, в її образі приділяється палітрі, узгодженій з тенденціями Pantone.

Саморозвиток і хобі 

“Та сама дівчина”: у мережі ТікТок вивели формулу того, як має виглядати ідеальна дівчина 4

Поки всі ми собі купуємо стопки книг, які в частіше за все так і не маємо часу прочитати, “та сама дівчина”, як справжня “відмінниця”, чітко формує свій графік так, аби їй вистачало часу і на роботу, і на навчання, і на дозвілля. Так, вона обов’язково ділиться враженнями з підписниками від кількох (одночасно!) книжкових новинок, які прикрашають її підвіконня чи столик біля ліжка. А ще вона щосезону опановує нові хобі – від в’язання, малювання, садівництва чи особливо актуального цьогоріч фуражингу.  

Здоровий спосіб життя 

“Та сама дівчина”: у мережі ТікТок вивели формулу того, як має виглядати ідеальна дівчина 5

Феномен “тієї самої дівчини” не в тому, що вона ідеальна у всіх сферах життя. А в тому, що їй вдається бути такою при мінімальних статках. Тут важливо зрозуміти, що “та сама дівчина” частіше за все не світська активістка та не заможна бізнес-леді, яка має помічників, аби делегувати їм частину обов’язків і звільнити собі час, скажімо, на похід у спортзал чи в басейн. “Тій самій дівчині” вдається займатись спортом самостійно вдома, на дворі чи, як максимум, тренуватись по зуму. Більш того, вона розглядає спорт виключно як ресурс для здоров’я організму та опору в психологічному стані. А не як данину моді, статусу чи навіть піклуванні про ідеальну фігуру. Хоча, безперечно, у “тієї самої дівчини” вона саме така. Завдяки заняттям йогою на світанку чи пробіжкам у найближчому парку. Ті ж принципи стосуються й харчування. У раціоні такої дівчини лише корисна їжа, приготована своїми руками. 

Що ж не так з “тією самою дівчиною”? 

“Та сама дівчина”: у мережі ТікТок вивели формулу того, як має виглядати ідеальна дівчина 6

Поки ціла хвиля молодого покоління в соцмережах намагається стати бездоганною “that girl”, психологи б’ють тривогу і кажуть, що ідеальна дівчина за своїми добрими намірами насправді приховує сплеск токсичності. Адже своїми, нібито супер корисними звичками, вона безслівно засуджує всіх інших, хто не має змоги вести таке ж впорядковане та “правильне” життя. А експерти кажуть, що таке життя в постійному ритмі не може вести ніхто! Ми всі можемо лише здогадуватись, що приховує “та сама дівчина” насправді, коли вона не знімає відео для ТікТок. А от спроби відповідати її вимогам можуть призвести до серйозних психічних розладів, харчових порушень та нервових зривів. Тому будьте обачними, коли раптом зустрінете в соцмережах “ту саму дівчину”, не поспішайте підхоплювати її челенджі. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59