fbpx

Святослав Гринчук, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв зробили фото зі шкарпетками, як у Трюдо

Святослав Гринчук, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв зробили фото зі шкарпетками, як у Трюдо

У свій день народження Святослав Гринчук, що він відзначив 16 січня, отримав безліч привітань від колег, друзів, родичів та навіть від університетського викладача.

Святослав Гринчук, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв зробили фото зі шкарпетками, як у Трюдо 1

Ще тоді ведучі Сніданку з 1+1 заінтригували, що готують Святославу сюрприз, але через те, що минулий тиждень був неробочим у Гринчука – Єгор Гордєєв, Неля  Шовкопляс і Руслан Сенічкін привітали колегу сьогодні, у понеділок, 25 січня.  

Святослав Гринчук, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв зробили фото зі шкарпетками, як у Трюдо 2

Зазначимо, що Святослав є ведучим ТСН на 1+1 ранкових випусків і працює тиждень через тиждень, міняючись з Марічкою Падалко.

Знаючи, що Святослав Гринчук полюбляє носити кольорові шкарпетки у стилі прем’єр міністра Канади Трюдо, «сніданківці» підготували для нього дві коробки шкарпеток українського виробника з яскравими написами: – «Breaking news», «Yes, You can», «Do!», «Adios» та із зображеннями овочів – томатів, буряків, огірків та інших.

Святослав Гринчук, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв зробили фото зі шкарпетками, як у Трюдо 3

Ось як Святослав Гринчук прокоментував свою зацікавленість кольоровими шкарпетками та розповів, як ставиться до того, що Трюдо теж полюбляє такі аксесуари в одязі:

«Захоплення з’явилось ще раніше, ніж я дізнався,  хто такий Трюдо, – в університеті. Років 17 тому вирішили з друзями щопонеділка одягати різні кольорові шкарпетки. Регулярно збагачую свою колекцію яскравими екземплярами, з останнього поповнення – шкарпетки з рибами, що дуже подобаються доньці та шкарпетки з героями фільму жахів «П’ятниця 13-е»…. З точки зору іміджу Трюдо – крутий, навіть, здавалося б, строгому і діловому образу політика такий підхід до стилю, як на мене, додає людяності, близькості із різними поколіннями, емоцій. Я особисто у новинах намагаюсь дотримуватись строгого дрес-коду, аби не відволікати глядача від важливих і часто серйозних подій. Але коли доводиться вести якісь світські чи ділові заходи, завжди до костюма пробую підібрати яскраві шкарпетки. Цікаво, що прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо полюбляє різнокольорові шкарпетки завжди і хизується ними на офіційних зустрічах та прес-конференціях».

Святослав Гринчук, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв зробили фото зі шкарпетками, як у Трюдо 4

Крім шкарпеток Святослав також отримав п’ять вишуканих краваток відомого українського модного дому Voronin, що поповнять ефірну колекцію ведучого. Час від часу тепер Гринчук буде вести прямі ефіри у них.  

Під час вручення подарунків Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв, Святослав Гринчук та Руслан Сенічкін зробили фото у стилі прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо та деяких канадських та світових політиків. 

Святослав Гринчук, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв зробили фото зі шкарпетками, як у Трюдо 5

Як, наприклад, свого часу Трюдо робив з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, колишнім прем’єр міністром Ірландії Ендом Кенні, міністром транспорту Канади Омаром Альгабра.

Нагадаємо, свій день народження Святослав Гринчук провів у колі родини: дружини та 3-річної доньки Дзвінки. Попри -19 морозу родина провела день, граючи у хокей та катаючись на санчатах, а у вечері Дзвінка заспівала татові пісеньку «Happy Birthday».  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59