fbpx

Ялинки-валентинки: ідеї домашнього декору до Дня закоханих

Ялинки-валентинки: ідеї домашнього декору до Дня закоханих

Новорічні свята вже позаду, але вам так не хочеться позбуватись ялинки? Якщо ви не готові розлучатися із цим символом Різдва, його можна перетворити на… символ 14 лютого! Саме така ідея нещодавно стала трендом в Instagram.

У соціальній мережі все більш популярним стає хештег #ValentinesTree, яким користувачі підписують фотографії своїх романтичних ялинок. Замість традиційних ялинкових іграшок дерева на День святого Валентина прикрашають рожеві плюшеві ведмедики, банти, повітряні кулі, амури і, звичайно, сердечка.

«Оскільки ми зараз переживаємо складний час, люди активно намагаються відволіктись та знаходять речі, які допоможуть їм почуватися трохи щасливішими», — пояснює засновник сайту Christmastrees.co.uk Марк Рофл. — Для багатьох прикрашання новорічної ялинки — це веселе і навіть терапевтичне заняття, і люди знайшли творчий спосіб продовжити сезон свят, переробивши свою ялинку у валентинку».

Якщо вам теж подобається ця ідея, знайти натхнення для створення святкового декора можна за хештегом в Instagram, де вже опубліковано більше чотирьох тисяч знімків.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59