fbpx

Суперзіркова колаборація: Джейсон Деруло презентує трек з Адамом Левіном

Суперзіркова колаборація: Джейсон Деруло презентує трек з Адамом Левіном

Суперзірка світової поп-музики Джейсон Деруло презентує перший свій трек цього року – Lifestyle (Feat. Adam Levine). Це потужна колаборація із володарем трьох GRAMMY фронтменом гурту Maroon 5 Адамом Левіном. Пісня доступна в усіх стримінгових сервісах за посиланням. Також на трек вийде танцювальне відео, яке можна подивитися за посиланням.

Джейсон Деруло – один із найпопулярніших артистів за всю історію світової музики. На його рахунку 13 платинових синглів, понад 7 мільярдів переглядів на YouTube та колаборації із такими зірками як Lil Wayne, Pitbull та Diddy. Артист входить у топ-10 найпопулярніших музикантів у TikTok.

Суперзіркова колаборація: Джейсон Деруло презентує трек з Адамом Левіном 1

Попередній сингл Деруло Take You Dancing став суперхітом і досі утримує 13 місце у  світовому чарті. Трек набрав понад 300 мільйонів стримів в усьому світі та став золотим синглом у Бельгії, Данії, Канаді, Італії та Великій Британії. Відео на цю пісню сумарно продивилися більш як 120 млн разів на YouTube. 

Йому передував сингл Savage Love (Laxed – Siren Beat), який досяг першого місця в чарті Billboard, а також став найпопулярнішим у 16 країнах, окрім США. Усього трек отримав 625 мільйонів стримів та понад 10 мільйонів відео на пісню в TikTok. Окрім того, корейські суперзірки BTS зробили ремікс на трек, який очолив чарти та самотужки набрав понад 117 млн переглядів. Що підтверджує всесвітню популярність Деруло.

Джейсон Деруло народився 1989 року в США. Його дебютний альбом вийшов 2010 року й одразу закріпив за ним статус суперзірки світової попмузики. Зараз музика Деруло формує те, яким буде сучасний R&B та поп в Америці та за її межами. Досягнення артиста протягом його кар’єри вписали його у список найуспішніших артистів усіх часів.

Maroon 5 – один із найвпливовіших гуртів у сучасній поп-музиці. На їхньому рахунку 13 номінацій на GRAMMY та три перемоги. Їхні кліпи продивилися понад 17 мільярдів разів на YouTube. А сам Адам паралельно з музикою виступає тренером американського шоу “Голос” та часто знімається в кіно та серіалах, зокрема в “Американській історії жахів”. 

Адам Левін народився 1979 року в Америці й 1994 року зібрав гурт, який врешті перетворився на Maroon 5. Їхній дебютний альбом Songs about Jane вийшов 2002 року і суттєво вплинув на розвиток світової популярної та рок-музики. Фальцет Левіна став його фірмовою фішкою, яка відрізняє цього виконавця з-поміж усіх інших.  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59