fbpx

Експерти визначили найкращу модну інвестицію

Експерти визначили найкращу модну інвестицію

Розпоряджатися власними коштами потрібно практично і якщо ви вважаєте, що в першу чергу їх варто інвестувати у золото чи валюту, тоді результати нового дослідження змінять вашу думку.

Експерти міжнародної консалтингової компанії Knight Frank опублікували результати щорічного аналізу інвестиційної привабливості різних речей. Перше місце у рейтингу The Wealth Report 2020 цього року посіли сумки Hermès, що за підсумками минулого року подорожчали на 13%.

Експерти визначили найкращу модну інвестицію 1

Вартість сумок цієї марки становить від $2000 до $12000, однак деякі моделі, такі як Kelly і Birkin, є колекційними і коштують набагато дорожче. Наприклад, за рекордні 382000 доларів у 2017 році продали на аукціоні сумку Birkin із шкіри нильського крокодила та із золотою фурнітурою.

Експерти визначили найкращу модну інвестицію 2

До речі, сумки інших люксових брендів теж вважаються вдалою інвестицією. Показники виробів Chanel та Louis Vuitton є вищими за годинники, вино та твори мистецтва.

Загалом за останні 10 років сумки преміум-брендів подорожчали на 108%. За словамим представників Knight Frank, це зумовлено змінами у мисленні споживачів, які починають ставитись до моди більш усвідомлено, не сприяючи перевиробництву.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59