fbpx

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді

Карантин не триватиме вічно! За кілька тижнів ми зможемо знову повернутись до звичного життя зі ще більш насиченим графіком, аніж раніше. І у цьому новому розділі нашого життя нам захочеться виглядати блискуче – з притаманним 00-м гламуром, за яким ми добряче скучили. Як стверджують експерти, епоха мінімалізму та лаконічного одягу закінчиться разом з карантином. Тому вже зараз пропонуємо придивитись до одного з ключових аксесуарів цього літа. 

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 1

В історії моди насправді є не так багато культових та впізнаваних речей, до яких модниці повертаються через десятиліття, хоча ще кілька років тому здавалось, що настільки «крикливим» трендам вже навряд чи знайдеться місце у сучасному гардеробі. От згадайте лише джинси з низькою посадкою на стегнах, панамки, брюки з накладними кишенями, облягаючі кроп-топи… Здавалось, все це залишилось лише десь на касетах VHS з улюбленими фільмами та у кліпах з MTV.

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 2

І сумка-багет була таким же атрибутом ранніх нульових, за стиль яких нам ще нещодавно було соромно. Проте на часі ностальгія, яка зараз, в умовах карантину, стала актуальною як ніколи. Тому пропонуємо поринути у спогади та звернути увагу на новий тренд серед аксесуарів – сумочку-багет, яка стане хітом після того, як ми нарешті вийдемо з ізоляції. 

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 3

Як з’явилась

Авторство культового аксесуару належить модному дому Fendi. Не дивлячись на те, що протягом багатьох років впізнавані коди бренду створював маестро Карл Лагерфельд, за аксесуари відповідала спадкоємиця дому – Сильвія Вентурині Фенді. Саме вона у 1997 році представила світу маленьку сумочку продовгуватої прямокутної форми на короткій ручці, яку відомі красуні носили на плечі. Тому й сумочка під пахвою нагадувала французький хліб подібної форми, який також було зручно носити під рукою.

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 4

Маленька сумка з нотками недбалості стала символом епохи та була настільки популярною, що, за чутками, лише за перший рік вона продалась більше як у 100 000 екземплярах. За словами Сильвії Фенді, натхненням для шедевру стала колекція маленьких сумочок її бабусі 1920-30 років. Вони були крихітними і мало практичними, проте розкішними. Тому дизайнер вдосконалила їхні функції, додала деталей, которих бракувало і створила найжаданіший аксесуар десятиліття. 

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 5

Крім того, що “багет” швидко зайняв почесне місце на худорлявих плечах зірок, його популярності посприяла і поп-культура. На початку 00-х мініатюрну сумку впізнаваної форми, але вже інших брендів, не можна було не помітити в руках головних екранних ікон стилю: Рейчел Макадамс у фільмі “Погані дівчата”, Міші Бартон та Рейчел Білсон у серіалі “Одинокі серця”. 

Але звісно, легендарну славу аксесуару, як і багатьом фешн-речам, дала Сара Джессіка Паркер у серіалі “Секс і місто”. Мало того, що маленька деталь часто ставала частиною яскравого образу Кері Бредшоу, стилістам серіалу і цього здалось мало – вони присвятили аксесуару цілий епізод. За сюжетом гламурну Fendi намагався поцупити крадій, накинувшись на героїню зі словами «Віддай сумку». На що вона у відповідь вона обурено відповіла: “Це не сумка, це “багет”! 

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 10

Де знайти: 

Відтоді попит на сумку виріс, і згодом схожі моделі почали з`явилась і в інших брендів. Зараз легендарний “багет” отримав нове життя та нові інтерпретації.  

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 11

kachorovska.com

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 12

answear.ua

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 13

farfetch.com

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 14

u-buy.com.ua

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 15

mango.com

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 16

instagram.com/vikelestudio/

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 17

bagllet.com

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 18

visbags.com

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 19

instagram.com/grie_official/

Сумка-багет: культовий аксесуар 2000-х знову в моді 20

fair-shoes.com.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59