fbpx

Сукні для сну — модний хіт під час карантину

Сукні для сну — модний хіт під час карантину

Під час карантину багато компаній перейшли на віддалену роботу, змусивши людей змінити звичний базовий гардероб на комфортний домашній одяг. Тому не дивно, що головним трендом цього року для багатьох став не денім чи неон, а затишні піжами.

За інформацією видання The Business of Fashion абсолютним хітом у часи пандемії стали nap dress (плаття для відпочинку). Вони є своєрідним гібридом піжами та літнього романтичного вбрання, в якому можна ходити вдома, відвідувати магазини чи спілкуватись у Zoom.

Яскравим прикладом актуальності таких суконь є успіх американського бренду Hill House Home. Як повідомляє BOF, минулого тижня йому вдалось за півгодини продати суконь на сумму 1 мільйон доларів. Загалом вартість виробів марки становить від $75 до $225 залежно від фасону та складу тканини.

Крім того ще влітку супер хітом стали схожі вироби бренду Lirika Matoshi. Тоді марка створила справжній бестселер — сукню з принтом у вигляді полуниць.

Також експерти повідомляють, що під час карантину пошукові запити із словами «nap dress» збільшились на 423% у порівнянні з минулим роком.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59