fbpx

Створено «розумні» окуляри, якими можна керувати через смартфон

Створено «розумні» окуляри, якими можна керувати через смартфон

Технології з кожним роком стають все більш важливою частиною нашого життя і якщо до електронних годинників всі давно вже звикли, то нові можливості для окулярів можуть вас здивувати. Принаймні розробники зараз над цим активно працюють.

Стартап Ampere представив на краудфандінговой платформі Indiegogo «розумні» окуляри Dusk, якими можна керувати зі смартфона. Їх особливістю стали електрохромні лінзи, ступінь прозорості яких кожен власник аксесуару може регулювати самостійно.

Всього передбачено три режими затемнення, а перемикатися між ними можна за допомогою клавіші на дужці. Також через додаток у смартфоні можна точніше налаштовувати ступінь прозорості. Затемнення лінз, за ​​заявою розробників, займає 0,1 секунди.

У більш просунутій моделі Dusk передбачені динаміки і мікрофон, за допомогою яких можна відповідати на дзвінки, викликати Siri і Google Assistant або слухати музику. А якщо ви раптом загубите окуляри, пристрій почне видавати звуки, які допоможуть їх виявити.

Вартість «розумних» окулярів Ampere за попереднім замовленням складе $ 179 і $ 249 в залежності від моделі, а у відкритому продажі Dusk повинні з’явитися за ціною $ 269 і $ 399. Почати продаж аксесуара компанія планує в серпні 2021 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59