fbpx

Створено «розумні» камери, що впускають до офісу тільки з посмішкою

Створено «розумні» камери, що впускають до офісу тільки з посмішкою

Незвичайну технологічну новинку почала використовувати компанія Canon у Китаї. В своїх офісах керівники фірми встановили камери, що працюють на базі штучного інтелекту та пускають в офіс тільки тих співробітників, які посміхаються.

Пристрої дозволяють входити в будівлю і проводити корпоративні зустрічі тільки тим працівникам, які сприяють зберіганню офісі продуктивної та мотивуючої атмосфери. Canon заявили, що подібна технологія повинна зробити офіс більш «життєрадісним» в постпандемійний час. Однак деяким співробітникам ідея не сподобалася. «Тепер компанія маніпулює не тільки нашим часом, але і емоціями», — обурився один з користувачів в соцмережі Weibo.

Створено «розумні» камери, що впускають до офісу тільки з посмішкою 1

Про метод китайської компанії повідомило видання Financial Times. Редактори зазначили, що це не єдиний спосіб контролю співробітників в КНДР за допомогою штучного інтелекту. Фірми також переглядають, які програми працівники використовують на своєму комп’ютері, щоб оцінювати продуктивність персоналу. Також вони підключають камери відеоспостереження для фіксації часу обідньої перерви і навіть відстежують пересування співробітників за межами компанії за допомогою мобільних додатків.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59