fbpx

Створено перше в світі роботаксі

Створено перше в світі роботаксі

Про те, що в майбутньому люди щодня будуть користуватись безпілотними автомобілями, мріють багато вчених. А поки одні лише фантазують, інші це втілюють у життя. Мова про компанію Amazon, що офіційно закінчила розробку першого роботаксі.

Днями компанія з виробництва безпілотних автівок Zoox, яку влітку придбали Amazon, офіційно завершила створення унікального засобу пересування. Розробники створили електрокар, який може їздити без водія в міських умовах.

Створено перше в світі роботаксі 1

Автівка завдовжки 3,63 метри має 4 колеса та розрахована на чотирьох пасажирів. Рухатись автомобіль може в усі чотири сторони, адже на кожному куті Zoox встановлені лазерні датчики і камери з полем огляду 270 градусів. Також на даху автомобіля встановлені дві фронтальні камери.

Розробники зазначають, що їх роботаксі може розвивати швидкість до 120 км на годину. Живиться авто від двох акумуляторних батарей, що витримують близько 16 годин роботи без підзарядки.

Створено перше в світі роботаксі 2

Перші тестування автомобілів вже почались в Лас-Вегасі, Сан-Франциско і Фостер-Сіті, але компанія не планує комерційний запуск у 2021 році.

Створено перше в світі роботаксі 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59