fbpx

Створено камеру для тих, хто дивиться у смартфон на ходу

Створено камеру для тих, хто дивиться у смартфон на ходу

В наші дні багато людей проводить у смартфонах так багато часу, що навіть по дорозі на роботу не мають змоги відірватись від екранів, а це насправді дуже небезпечно. Для того, аби вберегти людей від різноманітних загроз, спеціалісти вигадали цікавий девайс.

Корейсько-британський дизайнер розробив пристрій, що виконує функцію третього ока. Це спеціальна камера, яка кріпиться на лоб та стежить за перешкодами перед людиною, поки вона дивиться в смартфон на ходу.

Створено камеру для тих, хто дивиться у смартфон на ходу 1

Винахід пов’язаний із висновками американських вчених, які у 2019-му проаналізували статистику травм, пов’язаних з мобільними пристроями, і показали, що з кінця 2000-х років, коли смартфони стали набирати популярність, частота таких травм значно зросла.

Усередині камери знаходиться мікроконтролер Arduino і датчики. На лоб пристрій кріпиться за допомогою гелевою прокладки. Під час роботи ультразвуковий датчик відстежує відстань до предметів перед людиною і в разі, якщо він помічає неподалік якийсь об’єкт, прилад видає звук, що попереджає людину про потенційне зіткнення.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59