fbpx

Створено додаток, що дозволяє зривати відеоконференції в Zoom

Створено додаток, що дозволяє зривати відеоконференції в Zoom

Через пандемію багато людей в усьому світі перейшли на віддаленний формат роботи, який передбачає регулярні зустрічі в онлайні. Звичайно ж, не всім це завжди комфортно та доречно і саме для таких людей створили новий хитрий сервіс.

Перервати нудний відеодзвінок в Zoom тепер можна без будь-яких підозрілих відмовок, адже тепер для цього є спеціальна программа. Безкоштовний вебдодаток Zoom Escaper дозволяє додати сторонні шуми і звуки в Zoom-конференцію, які допоможуть скоріше її закінчити.

Ця хитра програма видає звуки різних подій, які начебто відбуваються у вас вдома. З його допомогою користувач може вибрати різні фальшиві фонові шуми, такі як гавкіт собак, будівельні роботи, плач немовляти або крик дорослої людини та ін. Також доступна імітація проблем зі зв’язком, включаючи переривання звуку або небажане відлуння.

Створено додаток, що дозволяє зривати відеоконференції в Zoom 1

Щоб скористатися Zoom Escaper, необхідно завантажити безкоштовне програмне забезпечення VB-Audio. Воно спрямовує звук з мікрофона користувача на сайт. Потім в настройках Zoom потрібно змінити аудіовхід з мікрофона на VB-Audio та обрати потрібний ефект.

Нову функцію встигли протестувати журналісти сайту The Verge, які відзначили, що відлуння та імітація поганого інтернет-з’єднання виявилися найбільш переконливими опціями.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59