fbpx

Студія Disney випустить книгу про бодіпозитивну Попелюшку

Студія Disney випустить книгу про бодіпозитивну Попелюшку

Ідеали краси поступово змінюються і на перший план виходять не відповідність стандартам, а прийняття своєї унікальної краси. Рух бодіпозитиву підтримала і корпорація Disney, що вирішила змінити образ Попелюшки.

Нова сучасна версію казкової героїні з’явиться у книзі «If The Shoe Fits» ( «Якщо туфелька підійде») авторства Джулі Мерфі. Її анонсувало видавництво Disney Publishing, а випуск призначений на 3 серпня 2021 року.

Студія Disney випустить книгу про бодіпозитивну Попелюшку 1

В основу сюжету — історія пишної дівчини Сінді. Вона отримує диплом дизайнера взуття та випадково стає учасницею реаліті-шоу, продюсером якого є її мачуха. Незважаючи на усі перешкоди дівчина стає єдиною конкурсанткою plus size та здобуває успіх.

Також за сюжетом Сінді надихає жінок у всьому світі приймати своє тіло та самореалізуватись. «Якщо туфелька не підходить, тоді, напевно, прийшов час створити власну», — так звучить мораль книги, що розрахована на дорослу аудиторію.

До речі, ця книга стане першою у серії «Meant to Be», до якої в майбутньому увійде ще декілька казок про осучаснених діснеєвських принцес.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59